| mikey02 a întrebat:

Am cumparat azi euro truck simulator pe cd si nu se deschide. Pe langa asta am mai descarcat trucks & trailers care se deschide si nu stiu daca asta este jocul propriu zis sau dlc pentru ca nu am mai jucat pana acum

2 răspunsuri:
| Dawaker a răspuns:

Pai, sper ca l-ai cumparat de pe STEAM si nu de pe NET, de la altii sa ti fi luat vreo teapa, vezi ce caracteristii are joc-ul si daca-ti duce, daca cumva jocu e x64bit si tu ai x32bit, stai calm, nu iti va merge.

| mikey02 explică (pentru Dawaker):

L.am luat din magazin. Dar s-a rezolvat. Trebuia sa il reinstalez. Acum merge