| Gabriel_Kosmyn_1999 a întrebat:

Salut, am cumparat GTA 5 pentru PC de pe Altex, si mi-o dat un activation code pentru rockstargames. Cum fac ca sa bag jocu' si pe steam ca acel activation code merge nuami pe rockstargames? add skype: cosminstelistul2010

3 răspunsuri:
| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Daca acel cod este DOAR pentru Rockstargames atunci faci asa:Intri pe Steam->In stanga jos este un fel de link "ADD A GAME..." apesi si selectezi Add a Non-Steam Game mai incolo te descurci sa gasesti folder-ul unde ai instalat jocul sau daca nu e pe desktop. Funda?

| kabal5170132 a răspuns:

Doar intra aici :

steamwalletfreemoney.yolasite.com