| ilasadrian a întrebat:

Am achizitionat gta V de la altex, apoi l-am instalat corect dar cand sa intru in social club imi spune sa bag "rockstar activation code" il introduc correct si nu imi merge imi spune ca este invalid, la fel cand incerc sa il activez pe steam imi spune ca codul este invalid sau folosit! dau funda pentru cel mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| Klaudiu214 a răspuns:

Si eu am luat gta 5 de la altex si nici mie nu imi merge codu o sa sun la ei astazi sper sa imi dea alt cod

| ilasadrian explică (pentru Klaudiu214):

As incerca si eu dar problema este ca nu mai am bonul fiscal!

| J3nnif3r a răspuns:

In 30 de zile poti sa il returnezi fara sa le oferi un motiv. Incearca sa vezi daca pe alt calculator merge instalat.

| CosminAndreiii a răspuns:

Unde vad codul ca nu imi dau seama?