| skkrsele a întrebat:

Am cumparat Gta 5 Premium Edition de pe Rockstar warehouse si am primit order submitted.Nu pot gasi activarea. Apropo, am facut verificarea emailului dupa ce am facut comanda(dimineata am facut-o si peste 1 ora am facut si verificarea).Dau funda cui ma ajuta!

1 răspuns:
| gamersamp12 a răspuns:

1. Te loghezi cu cu email-ul cu care ai cumparat gta v aici: https://signin.rockstargames.com/signin/user-form?cid=rsg
2. Apoi in dreapta sus o sa ai o inconita cu un "R" daca nu ai poza de profil tii clicku pe ea si apoi te duci la "Settings" apoi se deschide o noua pagina, iarasi de duci la "R" sau la poza ta de profil si dai "Game Dwonloads".
3. Iti alegi pe ce platforma downloadezi gta-u si gata.