| AnemonaP a întrebat:

Am facut o comanda pe internet si am primit ca s-a inregistrat comanda si la sfarsit :,, Edit this text in your administration area under the menu item "Settings >> E-Mail Events >> Order Confirmation" Pentru confirmarea ei trebuie sa urmez pasii acestia? Nu am gasit. Daca dau la settings imi apar alte setari.Ma poate ajuta cineva, va rog? Funda+vot

4 răspunsuri:
| AnemonaP explică:

Da,stiu site-ul. Este : http://ezeabijoux.ro/. Nu mi-au raspuns nici la e-mail-uri.

| Nelu62 a răspuns:

Du-te in e-mailul care l-ai introdus in site si ai sa gasesti un mail de la site in care i-ti va spune sa dai clic pe ceva pentru a confirma.

| AnemonaP explică (pentru Nelu62):

Settings >> E-Mail Events >> Order Confirmation

| Nelu62 a răspuns:

Care e situl? In mail ai cautat?