| sparows007 a întrebat:

Salut. Am cumparat GTA Vice City de pe steam saptamana trecuta, pana ieri a functionat ok ...acum am dat click pe el ca sa ma joc si imi apare o casuta in care imi scrie Grand Theft Auto Vice City-Steam / Preparing to launch Grand Theft Auto Vice City. Imi apare casuta asta cu scrisul si tot imi apare si imi dispare la intervale de 1 secunda, iar jocul nu imi porneste deloc. L-am dezinstalat de 2 ori si instalat din nou dar tot nu merge. Azi am instalat de pe un site cs 1.6, sa fie oare din cauza asta ( totusi eu nu cred )...tin sa mentionez ca folosesc Windows 10 x64. Daca stie cineva cum pot rezolva problema, il rog sa imi dea un raspuns!

Răspuns Câştigător
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Da restart la steam, inainte sa deschizi orice joc de pe steam, in cazul in care joci cs inainte. am patit si eu

| sparows007 explică (pentru codrinmaestruldumelor):

Am sa incerc, acum am dat dezinstalare la Steam și îl voi instala din nou, poate merge. Mulțumesc de răspuns

1 răspuns: