| Ionutz_Maryan_1997 a întrebat:

Am cumparat un cont de steam, baiatu ala mi-a zis ca are un advertisment, pentru ca are mai multe conturi de steam pe o singura adresa email.Nu pot sa cumpar jocuri si nici sa vb pe steam.Am apasat pe adevrtismentu acela imi apare sa scriu adresa de email/users, parola si un cod, le scriu corect si imi apare ca e scris gresit.Ce pot face sa scap de advertisment?

2 răspunsuri:
| Fanu23 a răspuns:

Pai frate vorbeste cu baiatul ala sa schimbe id de mess si parola sa fie contul doar al tauwinking

| Ionutz_Maryan_1997 explică (pentru Fanu23):

Am uitat sa specific ca am facut deja chestia asta happy