| anonim_4396 a întrebat:

Buna,de ce cand vreau sa imi resetez parola de la snapchat scriu email-ul contului, si desi email-ul e scris corect imi apare adresa de email invalida.

2 răspunsuri:
| ceciliastefanescu2000 a răspuns:

Esti prost de bubui

| IuliaPV a răspuns:

Cel mai probabil ai greşit vreo tastă când ți-ai scris email-ul atunci când te-ai încris pe aplicație.Nu am mai auzit o asemenea problemă, deci nu cred că e de la ei, dar tot ce e posibil. Dacă nu merge nicicum, poți trimite un email la echipa snapchat şi să le explici sau să întrebi ce poți face.