| UchihaBaldo a întrebat:

Am dat comanda de la PC garage și aștept de câteva zile să vină. În cât timp va ajunge comanda?

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Depinde de cum este disponibil stocul. Cand alegi produsele exista 2 categorii de stocuri, produse in stocul magazinului, acestea de obicei se livreaza in 1-2 zile, si produse in stocul furnizorului, acestea dureaza mai mult deoarece pcgarage trebuie sa contacteze furnizorul, sa primeasca produsul si apoi sa ti-l trimita tie. Pentru informatii exacte poti incerca pe mygarage (forumul de la pcgarage).

| marinaru777 a răspuns:

2, 3 zile lucratoare cred