| ferdin a întrebat:

Am decis sa ma apuc de metin2ro,insa intampin o problema, Cand vreau sa aleg serverul de joc imi apare un singur server numit Anthos. Cum pot sa rezolv aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| poftabuna a răspuns:

Foarte grav nu te apuca de metin 2 an caz ca nu stii toti jucatorii de metin fac Cataracta la ochi deci vrei sa ramai chior? apucate de facut lucruri serioase ex:bea bere mergi la femei etc...cinste!

2 răspunsuri:
| ferdin explică:

Am rezolvat singur.Mersi de sfat 'poftabuna' dar eu voi fi o exceptie. happy

| lc13cm3 a răspuns:

N-o rezolvi. Funda? happy