| Geani96 a întrebat:

Salut.Am descarcat Fifa 2007 si vreau cat mai multe patch-uri.Sa nu incepeti sa ziceti ca de ce nu am cautat pe google si de astea...Cine reuseste sa-mi dea cele mai multe patch-uri primeste funda, iar cei care sunt seriosi si imi dau si ei primesc puncte. big grin

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| DumitracheBogdan a răspuns:

Rlsp 07 v1, v2(liga 1,2, 3 din 2007)

fepv12(liga1,2 2012)

sprig edition v14 (liga1 primavara 2014)

spring edition v14 update (primavara 2014 liga 1)

fifa 07 feb v 13-14 sau 12-13(liga 1, liga bbva, premier league, bundesliga, ligue1, rusia+echipamente serie A normal trebuiau sa fie si aici transferurile dar probabil ca au omis asta

P.S. TOATE MERG LE-AM INCERCAT SI LE-AM JUCAT PE TOATE

sper ca te-am ajutat!