| Lukian_4924 a întrebat:

Salut.
Am descarcat Fifa Online 2, l-am instalat si cand intru imi zice : There is a problem with the network connection.
Ce sa ii mai fac?

2 răspunsuri:
| Swiftt a răspuns:

Pai ori ai probleme cu netul ori nu e bun site pe care l-ai downloadat.

| Cocolici_Vali_1993 a răspuns:

Sa zicem o chestie nu e de net sau alte dracii happy e vorba doar de sistemul in care ruleazawinking eu am incercat tot cu net si cu site'ul dar nu e problema asta e un patch il downloadezi il instalezi si open for fun laughing