| Hardy2000 a întrebat:

Salut tpu.Am vrut sa joc si eu fifa online 2. L-am descarcat si instalat totul bine pana atunci, cand sa il deschid imi apare o eroare ( There is a problem with the network connection fix). Netul meu merge bine... va rog sa ma ajutati am windows 7 daca va ajuta cu ceva.

1 răspuns:
| timeOUT a răspuns:

Incearca sa joci online cu Gameranger (http://lmgtfy.com/? q=gameranger), faci cont si ii bati pe toti;)
Daca nici asa nu merge uitate in firewall si vezi daca ai pusa exceptie pentru fifa07, dar ma indoiesc ca trebuie ousa la windows 7.
Daca nici una din cele de mai sus nu te-a ajutat incearca sa inslatezi din nou fifa,... sau chiar windowsul, daca nu ai nimic "pretios", spor la joc!