| Nexon a întrebat:

Am descarcat jocul : Fifa Online 2, l-am instalat si cand vreau sa intru in el imi da urmatoarea "eroare" : launcher is updating, please wait si dupa o casuta in care scrie : There is a problem with the network connection. Cum pot rezolva? Este de la mine problema?

1 răspuns:
| M4a1D3aD a răspuns:

Si de la joc dar si de la tine poate fi mai bine ramai la o versiune care iti merge ca poate fi un virus sau nu stiu eu ce de hotie la mijloc ca mi s-a intamplat si acum mi-am facut alta ID de mess