| andreymaryus a întrebat:

am descarcat jocul world racing 2, l am instalat tot fara nici o problema, dar cand intru in el imi cere fie disk keyul pe care nu l stiu fie zice "could not create direct 3d device. cine stie ce trebuie sa fac. ofer funda

Răspuns Câştigător
| Konic23 a răspuns:

Da-mi si mie un link de unde pot sa il descarc far aarchivele alea multe[pentru problema ta]: DownloaD CracK World Racing 2 si gata merge eu te-am ajutat acum ajuta-ma j uh tongue
da-mi si fundita daca te-am ajutat bft

| andreymaryus explică (pentru Konic23):

Nu am voie sa postez linkul aici. baga id u meu andreymaryusandrey si ti l voi da

3 răspunsuri:
| Konic23 a răspuns:

Mersi de fundita smug dar a mers?
cum am spus eu?