| alin568429 a întrebat:

Salut am si eu o problema am instalat world racing 2 si cand dau sa intru in el imi zice: Could not create Direct 3D device! ce sa fac? am tot ce trebuie la cerinte pentru ram placa video etcc! fundita + VOT

Răspuns Câştigător
| Alexx_2425 a răspuns:

Ma si eu am aceeasi problema. Dami add la yahoo: badboyalex2006@Yahoo.com

1 răspuns:
| AndyDeiu a răspuns:

Alexx_2425 secretos mai esti. poate mai au si multi altii aceeasi problema.boschetar ce esti.bine ca numa tuh sti... Poate n-ai inteles menirea acestui site...M-am uitat si la raspunsurile tale si mi-am dat seama ce esti