| c0smt2in a întrebat:

Am descarcat metin2.ro l-am instalat dar cand se incarca da o eroare legata de Hshield(nu-l poate descarca sau cv de genu). Mentionez ca am windows7. Ceva idei?

2 răspunsuri:
| calinsocol00 a răspuns:

Da. Uite antivirusul tau a bagat hackshield in carantina. scoate-l si vei putea sa joci.

| c0smt2in explică (pentru calinsocol00):

Nu stiu exact despre ce e vorba dar am windows firewall si windows defender.Le-am dezactivat si tot aceeasi problema. Spune asa: O eroare a aparut in timpul downloadului(URL/0.0.0.1/hshield...) iar mai jos scrie"datele nu au putut fi decompresate". Chiar nu imi dau seama care este cauzaconfused