| cosminlps a întrebat:

am si eu o intrebare legata de metin2. Cand ma loghez mi se incarca si daca contul este in map1 nu imi intra si imi da din nou sa ma loghez dar daca las contul la orci sau pe sohan sau in v2 mi se conecteaza. Ce sa fac sa mearga? Am scos si o placuta ram deoarece era arsa dar imi mergea metinul si de cand a fost scoasa pana cand au instalat hshield o fi de la el?

1 răspuns:
| Prici a răspuns:

Nu. Problema este ca tu nu ai destula memorie RAM ca PC-ul tau sa suporte la-gul din map1 creat de shopuri, iteme aruncate pe jos, alti playeri...
Solutia: cumparati mai multi ramihappy

Funda?