| Play4Fun a întrebat:

Am descarcat minecraft..mai multe variante..si 1.5..si altele..totul era ok..intru in ele si inainte sa intru in joc imi zice asa " Bad video card drivers!

Minecraft was unable to start because it failed to find an accelerated OpenGL mode.

This can usually be fixed by updating the video card drivers.

--- BEGIN ERROR REPORT 7fe0271 --------

Generated 13.05. 2012 18:08

Minecraft: Minecraft 1.2.5

OS: Windows 7 (x86) version 6.1

Java: 1.7. 0_04, Oracle Corporation

VM: Java HotSpot(TM) Client VM (mixed mode), Oracle Corporation

LWJGL: 2.4.2

[failed to get system properties (java.lang.NullPointerException)]...ce pot face?

1 răspuns:
| nesprit a răspuns:

E din cauza placi video descarca ati reader