| Costea_Bogdan_Gabriel_1999 a întrebat:

Am descarcat NFS Rival si fisierul este de tip Winrar. Imi cere o parola la dezarhivare! Cine imi poate da acea parola dau funda! plz

2 răspunsuri:
| AntonyoBoss a răspuns:

Nu putem sa dam acele parola pentru ca nimeni nu le stie, sunt sigur ca intr-un fisier txt din jocul tau scrie un link, intri pe net si completezi survey-ul, atunci iti da parola pentru dezarhivare

| SteelGamingRomania a răspuns:

Parola o stie doar cel care a facut arhiva ai putea incerca un program de decodare(desigur daca vrei sa joci jocul peste 1-3 ani), altfel nu poti decat sa completezi acel survey din fisierul.txt din arhiva(trebuie dai bani ca sa faci survey-ul)
P.S:nu stiu cat de ok su acele survey-uri