| WW2K18 a întrebat:

Salut, am descarcat Steam si cand sa il instalez unde imi apare locul selectat imi spune,, inchideti steam pentru a continua" l-am mai avut odata dar l-am sters, in afara de 3 programe din el iar cand vreau sa le sterg imi spune ceva de Steam Client Bootstrapper

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Incearca sa dezactivezi antivirusul sau alte programe ce au ca scop securizarea dispozitivului.
Uneori antivirusul nu lasa unele fisiere sa se insraleze chiar daca sunt false pozitive

| PainTech a răspuns:

Inchizi procesul manual din Task Manager.