| Capra_Claudiu_1996 a întrebat:

Am o problema de 3 zile cu steam-ul.Cand vreau sa intru in el imi spune Steam Client Bootstrapper has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
Am reinstalat steam-ul si tot la fel apare mentionez ca am fost plecat in tabara 1 saptamana si pana sa plec imi mergea perfect! O fi oare de la update? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| KilluaZoldyck a răspuns:

Intri pe steamsuport si le scrii acolo plangerea ta si iti vor da ei email cu rezolvare

| Capra_Claudiu_1996 explică (pentru KilluaZoldyck):

A raspuns dar tot nu merge ce au zis...

1 răspuns: