| WatermanTheWritter a întrebat:

Am dezinstalare Microsoft office 2010, apoi am instalat 2016. Și în timpul instalării, se instala pana la un anumit punct, apoi acest rămânea așa. Nu se mai instala. L-Am șters, și am reinstalat varianta 2010, și tot la fel. Cum sa rezolv ăsta?

2 răspunsuri:
| TheAceman a răspuns:

Probabil îi trebuie un reboot (restart) si reinstaleaza-l. Bafta!

| WatermanTheWritter explică (pentru TheAceman):

Am dat, și tot la fel. Și dacă vreau sa îl deschid îmi zice ca își dă update, dat nu poate porni.
Dacă vreau sa îl dezinstalez îmi zice ca intra în conflict cu altă dezinstalare, dar eu nu am nici una.