| Crissww a întrebat:

Am si eu o problema. Am instalat un Microsoft Office 2010. Cand vreau sa-l dezinstalez mi se restarteaza laptop-ul. Stiti alta varianta sa sterg programul? Multumesc.

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Intra pe C unde este instalat programul, si sterge fisierul cu office de acolo.

| ywar a răspuns:

Eu cred ca nu are nicio legatura dezinstalarea Office cu restart laptop. Da, poate avea o legatura in cazul in care in urma dezinstalarii iti cere el restart pentru finalizarea operatiunilor. Eu folosesc utilitare de dezinstalare care sunt utile pentru ca au integrat un sistem care curata si registrii de problemute, fisiere care raman acolo de la instalarea softului. Pentru dezinstalarea fortata a unui ost te duci pe google si spui forced uninstall. O sa iti dea acolo rezultate destule cat sa poti alege ceva. Trebuie sa cauti in registrii [nu o face manual, daca nu te pricepi] sa vezi ce ti-a ramas agatat acolo. Cu bine.

| BTWIN a răspuns:

Control Panel-Programs-Programs and feautures-apoi cauti Microsoft si dezinstalezi.