| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Am doua unitati si ambele au placi de baza identice asrock p5b-de
http://www.calculatoare-second-hand.org/......d-hand.jpg

Am cumparat doua ventilatoare identice care au 3000 RPM.
In bios o placa de baza imi arata 3300 iar cealalta 3000.
La fel imi face si la ventilatorul de la procesor imi arata cam cu 200RPM in plus.Am dat reset, am scos si bateria de la bios 5 min. Oricum merge perfect si acesta care imi arata RPM in plus.Dar nu inteleg de ce arata.

1 răspuns:
| Razvanp69 a răspuns:

Biosul e exact, mai exact ca orice, daca iti arata valoarea aceea atunci asa e, eu cred ca la impachetare a fost o mica problema.