| aVicii a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o alta placa de baza, urm intrebare este: trebuie sa instalez eu biosul sau vine direct...

are procesor amd 64 3000+ skt 939

Funda!

http://www.calculatoare-second-hand.org/......on-64-3000

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sfatul meu: nu cumpara asemenea vechituri. O sa vina acasa, o sa il pui si o sa constati ca e o porcarie.
Si da, bios-ul il are placa de baza. Fara bios nu s-ar deschide.

| aVicii explică (pentru sltlp):

DDR2
pci-e
pot pune dual core
etc.

| sltlp a răspuns (pentru aVicii):

Ce dual-core? Ce ddr2? Pe ala din link nu o sa vezi nici dual-core nici ddr2.
Ce fel de hdd ai? Desi cred ca e ide, sper sa nu fie ide.
Hdd actual cum e? ca cel din rpima sau a doua imagine: http://bit.ly/1aBAwNE

| Me2 a răspuns:

Uat da fac rolling on the floor, sa nu'mi spui ca vrei sa cumperi vechitura aia, daca te uiti la specificatii vei vedea ca are ddr1 laughing si, procesor dual core pe aia NICIODATA!

| Konic23 a răspuns:

Salut am eu o placa de baza ddr2 are 1 gb ram procesor de 3. 00ghz si placa vide de 256 o dau la 200 lei