| ccnv a întrebat:

Am downloadat 4Story,ma gandeam sa ma apuc din nou,dar problema este ca merge foarte sacadat, nu facea asa inainte. Si nu numai la 4S, ci si la alte jocuri online. Aveti vreo solutie?

Răspuns Câştigător
| SteveAx a răspuns:

E buna, ceea ce e ciudat. Nu pot sa-mi explic problema pe care o ai la joc. Probabil e antivirusul, incearca sa-l deconectezi in timp ce joci. Spune-mi cum e dupa ce incerci asta. Succes!

4 răspunsuri:
| SteveAx a răspuns:

Ca jucator de 4story iti spun din proprie experienta ca problema e PC-ul tau. Chiar daca ai un PC bun, sa zicem, 4Story este un joc care are "preferinte", merge bine doar daca ai o anumita placa video. E vina jocului.
E bine ca m-am interesat de o placa video pentru gaming, si acum merge perfect, si tin sa mentionez ca PC-ul meu e din 2006 cumparat si merge fara problema doar datorita placii video.

| ccnv explică (pentru SteveAx):

Placa mea video e Nvidia GeForce GT 520, si are 1gb video RAM, Vertex si Pixel shader version 5.0. E buna?

| ccnv explică (pentru SteveAx):

A mers. Multumesc!

| SteveAx a răspuns (pentru ccnv):

Oricand big grin Daca mai intampini probleme cu jocul nu ezita sa ma contactezi.

| SteveAx a răspuns (pentru ccnv):

E buna, ceea ce e ciudat. Nu pot sa-mi explic problema pe care o ai la joc. Probabil e antivirusul, incearca sa-l deconectezi in timp ce joci. Spune-mi cum e dupa ce incerci asta. Succes!