| darcalex a întrebat:

Am o problema, am downloadat 4story si l-am instalat dar nu merge imi zice :
``Cheat program detected,, sad ce sa fac?

25 răspunsuri:
| Fl4sh3rON a răspuns:

Cheat program detected nu inseamna programul a detectat un cod?
thinking Ai incercat sa ii dai uninstall? Sau sa il iei de pe altceva?

| ionutzz2590 a răspuns:

Stiu eu e de la Cheat engine ti la depistat happy iti sugerez sa il inst din nou

| ionutzz2590 a răspuns:

Sau poate nai mb destui sterge ce nu iti trebuie si va me rewinking da-mi funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tii calculatorul aprins 2 ore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum fac ca am tras 4 story.ro si imi zice program detected

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa fac si eu l-am instalat are vreo 1 000 000 MB si dupe ce l-am instalat intru in el imi apare welcome to the gameforge 4story setup wizard dau next zice sa dau i accept the agreement l-am bifat dau next acu imi cere unde sa-l duc l-am dus undeva dau next a gata m-am prins nu mai am loc mai am 700 000 MB si el e mai mare de aia imi fac loc sterg metin
super sper sa-mi mearga am vazut videoclipuri cu 4story sper sa-mi placa cine vrea sa-mi vb pe messenger sa ma bage adresa de mess e ursuletr@yahoo.com succes sper ca la 4 story sa deveniti GM si cei mai buni jucatori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu tiai facut cont!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar dar si eu am o problema joc de mult 4story si brusc imi zice ca e visrusat antivirusul meu desi joc de mult nu ma mai lasa l-am reinstalat de 5 ori dar nimic m-am poate ajuta cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca ai cheat engine sau ceva de genu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu asa imi apare si miebroken heart

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce.e.alcea drive space indicator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai face asa trebuie sa nai hack ca zce ca a detectat hack

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o intrebare imi apare falid fire si nu merge sa joc ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cheat program detected inseamna ca ai ceva virusi trebuie sati dezinstalezi toate fisierele si programul si sa incerci sal bagi din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Darcalex sa nu dai uninstall!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiubig grinlaughing

| darcalex explică:

Da

| darcalex explică:

Acum merge

| Pappi a răspuns:

Si mie imi zice la fe... Dc?

| mihai31 a răspuns:

Pai nu se poate downloadat direct depe sait
zi