| RazvanEvo a întrebat:

Salut, am downloadat metin2 Ro si dupa ce se incarca HackShield-ul imi da o eroare : UNKNOWN_ERROR(errorCode=108)... Ce e de facut?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Ai incercat să reinstalezi mediul în alt disk? Exemplu : Il ai în A, il muti in E sau ce ai tu. O zi bună!

| Evo_Razvan_1999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ma ajuti sa il repar sa numai dea eroarea aia iti dau fms +9 pgm 39 pietrat +4 pe ro... te rog.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Evo_Razvan_1999):

Nu îmi trebuie nimic. Îmi poți arăta niște poze să înțeleg mai bine? Ești sigur că ai luat clientul bun? Mai poți aștepta, poate problema este de la ei și se va rezolva, am auzit că se poate reinstala și windows-ul, dar, pentru un joc... hmm... nu prea aș fi de acord. Salut!

| Evo_Razvan_1999 a răspuns:

Sal si mie imi da aceiasi eroare ca a ta si am incercat ce a zis 1HIt2Down si nu imi merge ajutati-ma va rog,...

| Evo_Razvan_1999 a răspuns:

Daca ma ajutati va dau fms +9 pe aries pgm 39 pietrat +4 full bonus...