| RazvanPopa a întrebat:

Salutari! La Metin2.ro am eroarea : UNKNOWN_ERROR(errorCode=108). Vre-o idee cum as putea rezolva sa nu-mi mai dea aceasta eroare si sa pot rula jocul? Ofer fundoi!

Răspuns Câştigător
| secnaw a răspuns:

Salut! in primul rand si eu am patit asta la Metin2.ro dar nu am mai avut ce face si trebuie sa re-instalezi windows-ul si dupa iti va merge.sau incearca sa il reinstalezi metinul din nou.bft la lvl! FUNDA big grin

| RazvanPopa explică (pentru secnaw):

Multumesc ca te-ai deranjat dupa atata timp sa-mi raspunzi la intreabare. Acum nu mai am aceasta problema dar hai ca ai un fundoi de la minewinking

1 răspuns: