| frumushika09 a întrebat:

Am downloadat The Sims Medieval. Am reusit sa-l instalez, dar mai am o problema...nu stiu sa joc. Am apasat pe Play si mi-am numit regatul, am creat un rege, l-am pus in castel, dar nu stiu cum sa mai creez si altii... Unde apas ca sa nu fie singur regele? Erau cativa oameni pe acolo, dar nu ii controlam eu. Daca vreau sa-mi fac un vrajitor de unde trebuie sa-l fac? Cei care aveti poate stiti sa raspundeti la intrebari. Fundakiss

1 răspuns:
| neval a răspuns:

Nu stiu dar de unde l-ai downloadat? te rog...da si mie siteul de unde l-ai luat!