| adriiiian a întrebat:

Salut am eu si eu o intrebare a jucat cineva prince of persia the two thrones? nu pot sa omor primul boss din arena nici cum ma urc acolo sus sar straluceste pumnalu si apas clik il loveste in umar pe urma nu mai straluceste cand sa atac pe umarul drept ma prinde cu mana si ma arunca happy stie cineva cum dau funda happy

3 răspunsuri:
| echim04 a răspuns:

Trebuie sa faci asta de mai multe ori, pana o sa ti se miste imaginea in slow motion. Doar ca trebuie sa ai rabdare.

| adriiiian explică:

Da mersi echim dar am facut pana aproape am ramas fara viata si nu mi se face imaginea in slow motion doar cand sar prima oara...trebuie sa tin apasat vreo tasta?

| echim04 a răspuns (pentru adriiiian):

Da, trebuie sa apesi litera E atunci cand imaginea isi schimba culoarea