| Vld_Vlad_1997 a întrebat:

Am euro truck simulator 2 și am băgat un mod cu mașini in el, intru in joc, le activez și când intru sa le iau îmi apare un Camion și nu mașina pe care am băgat-o. Cum as putea rezolva aceasta problema?

2 răspunsuri:
| Cîndea_Cristi_1989 a răspuns:

In primul rand asigurate ca ai copiat unde trebuie modul (asa am patit si eu cu un mod pe minecraft, am vorbit cu toti colegi si nimeni nu si-a dat seama ca de fapt eu nu am pus unde trebuie modul). Ai mai bagat moduri in jocuri? S-ar putea sa nu fie nici modul bun... de obicei un mod porneste automat, nu trebuie activat in joc.
Sper ca te-am ajutat.

| Vld_Vlad_1997 explică (pentru Cîndea_Cristi_1989):

Am luat modul și l-am băgat in folderul cu moduri...