| megaalex06 a întrebat:

Am facut recent un server de Metin2! Dar cu orice ServerFile care il fac imi da o eroare pe site care spune ca contul este existent imi poate spune cineva de ce?

1 răspuns:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!

Dar nu prea tine de Servarul Files.
Tine de Navicat, Xampp si homapage.
1 Navicatul trebuie sa fie completat correct.
2 Xampp trebuie sa ai activat porturile 3306 si 8080 (80).
3 Alte porturi in afara de astea nu mai trebuie deschise nici in portmap.
4 C/xampp/htdocs/inc
Si cauti fisierul config.inc si modifici acolo.
Sau tot in htdcos cauti Menu, Pagini, home, etc aicea conteaza si ce fel de homapage.
Si cauti fisierul resgitre, inregistrare si modifici acolo.

Iar daca tot eroare aia o ai (cont existent).
Schimba si tu Homapage ca server files nu-i vina lui ci pagina de inregistrare (Homapage).
Serverul files tine de partea de joc.Homapage tine de pagina de inregistrare, rank, top, on, etc.