| Girbita_Sami_1999 a întrebat:

Am facut un cont nou de steam si am luat cs go free o sa ii cumpar prime dar vreau sa joc faceit si cand dau sa fac cont de faceit zice asta It looks like the profile you're connecting doesn't meet our requirements. Check those in the game registration modal.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Https://support.faceit.com/......-CS-GO-FAQ
Vezi sa fie contul de steam pe public.

| EusebiuTech a răspuns:

Înseambă asta Se pare că profilul pe care îl conectați nu corespunde cerințelor noastre. Verificați-i pe cei din modulul de înregistrare a jocului. Pe scurt nu îndeplinește condițiile de înregistrare a jocului.