| rld0 a întrebat:

Am facut un server de CS:GO la mine pe PC (windows). Am instalat si sourcemod, totul dupa tutorialul asta: http://planetcss.com/2014/02/how-to-make-csgo-no-steam-s erver/. Toate bune si frumoase pana cand am pornit serverul. daca il las asa cu sv_lan 1 nu poate intra nimeni, le da eroare Valve authentification reject. Daca il pun pe 0 nu se incarca cand se conecteaza lumea. Daca il pornesc cu 0 si apoi il schimb pe 1 merge perfect, asta pana se schimba mapa si revine iar pe 0. Ce as putea face? Am de gand sa il tin eu la inceput.

1 răspuns:
| CSGOwargodsRO a răspuns:

Te asteptam pe CSGO.WarGods.Ro! www.wargods.ro/forum pentru mai multe detalii. Serverul a fost deschis recent si avem nevoie de admini! :)