| Raducu1 a întrebat:

Salut, am fifa 11 si atunci cand vreau sa bag cd-ul ca sa joc(ca asa imi cere)pur si simplu calculatorul nu-l citeste, adica in loc sa se faca ledul verde si sa clipoceasca o data si apoi sa-mi apara Auto-Run-ul, ledul ramane verde, se aud niste sunete, si dupa aceia, se stinge ledul si asa ramane(cand zic led ma refer la chestia de sub butonul pe care apesi sa iasa locul unde bagi cd-ul care se face verde cand bagi un cd). Nu mi s-a mai intamplat la alte cd-uri.Care sa fie problema? Multumesc frumos! Dau fundita! Si mai am ceva de spus:cd-ul e original, dar am mai avut unul inainte dar l-am spart din greseala si l-am schimbat cu el pe care il am acum. Daca stiti care ar putea fi cauza, spuneti-mi va rog!

1 răspuns:
| tudy26 a răspuns:

Cd-ul ar putea avea serialul diferit si nu il recunoaste baga fifa din nou