| edy_9424 a întrebat:

am fifa 2 online am descarcato i-am facut toate setarile dar cand intru pe el imi apare ``There is a problem with a network connections``. Cine stie ce pot sa fac primeste funda +vot!

7 răspunsuri:
| Cristyan99 a răspuns:

Adica ai o problema cu netul cand vrei sa intrii in el happy

| TheBass a răspuns:

Incearca sa sa dezactivezi windows defender si firewall sau ce antivurus mai ai si incearca dupa. Poate o sa-ti mearga.

| edy_9424 explică (pentru TheBass):

Nu ma dar eu am router wireless si parca am auzit ca nu merge pe router dar poate stiti voi ceva.

| TheBass a răspuns:

Si eu am router si imi merge! Atunci da-i Run as Administrator ca la mine numa asa pot juca pe el! Merita incercat!

| edy_9424 explică (pentru TheBass):

Nu ma cand intru imi apare launcher is updating, please wait si pourma apare there is a problem with network si apropo am dat run as administrator.

| TheBass a răspuns:

Daca ii fifa online 2 dai la properties si dai la compatibility si bifeaza Run This program in compatibility mode for si pune-l pe Win Xp Sp3 si dai Apply! Poate atunci iti va merge!

| Ghiuta_Romeo_1997 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema ca tine ^_^