| vwave a întrebat:

Am gasit pe youtube un video care spunea: cum sa iti instalezi jocurile de pe android pe laptop/calculator. Spunea sa intru pe www.bluestacks.com. Am descarcat programul, l-am instalat dar dupa ce se incarca am screenul la fereastra negru. Poate sa imi spuna cineva care este problema?

P.S. l-am dezinstalat si instalat de foarte foarte multe ori si tot nu a mers!

Va rog dati-mi imediat un rapsuns! vreau sa ma joc si eu jocul pou si altele!

1 răspuns:
| zahy a răspuns:

De ce ai face asta? daca nu ai taci acele jocuri nu au farmec daca joci cu mouse si tastatura.
uite aici > http://www.programecalculator.ro/......alculator/