| Andrei2023 a întrebat:

Am Half-Life 2 non-steam si vreau sa ii bag niste moduri, deoarece l-am terminat si Half-Life 2 Episode One nu imi merge cum trebuie, si vreau sa am ce face pana imi fac pc. Dar la toate modurile pe care le bag, imi da erori. Trebuie neaparat sa am jocul cumparat pe steam ca sa imi mearga, sau exista si alte solutii?

Răspuns Câştigător
| ChrystianSandu a răspuns:

Iti recomand acest tutorial, cel mai bine este vizual, asa vezi cel mai bine ce trebuie facut.
https://www.youtube.com/watch?v=lycfWfQNyic