| PiPyrig a întrebat:

am un joc care pot sa pun moduri si modurile trebuie sa le pun in C/my documents cum sa fac ca sa le mut dar sa mearga jocul... funda daca merge

1 răspuns:
| Owy a răspuns:

De obicei jocurii si programe sunt instalate in partitia windowsului si odata instalate raman acolo pana ce nu sunt sterse sau pana nu se reinstaleaza windowsul.Jocul poate sa fie in alta partitie inainte de instalare dar odata instalat este in partitia C. WINDOWS