| Alexthexd24 a întrebat:

Am și eu o problema legata de metin. De fiecare data când vreau sa intru în orice metin îmi apar niște erori script, iar pe metin2 ro nu mă pot conecta cu mai multe conturi. După ce am intrat cu primul cont la al2lea patcher îmi apar 3 erori script și după ce le închid îmi da eroare ca patcher nu răspunde și imediat după:,, the game metin2 crashed".
Va rog, mă puteți ajuta?

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Multe, dar foarte multe metine nu sunt compatibile cu windows 8. Uite, poate te ajută acest tutorial:
https://www.youtube.com/watch?v=Q4L6w0U9dk4

2 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu ai menţionat ce windows ai.
Închizi antivirusul în timp ce te joci?

Încearcă să reinstalezi jocul, închizi antivirusul dacă este cazul şi deschizi clentul prin "metin2launch".

| Alexthexd24 explică (pentru FemeiaPisică):

Am windows 8, l-am dezinstalat de 3 ori si tot la fel, am incercat cu antivirusul oprit si pornit, am intrat si prin gameforge si prin metin2launch, dar degeaba.

| FemeiaPisică a răspuns (pentru Alexthexd24):

Multe, dar foarte multe metine nu sunt compatibile cu windows 8. Uite, poate te ajută acest tutorial:
https://www.youtube.com/watch?v=Q4L6w0U9dk4