| sori94 a întrebat:

am iar o nelamurire cu jocul metin. Nu am primit misiunea pagina de jurnal 1 si deja am lv 40, nu stiu de ce nu am primit-o. Astept un raspuns cat mai repede!

2 răspunsuri:
| MilkaFriend a răspuns:

Deci tu la nivel mai mic ai primit niste misiuni de la capitan sa mergi sa distrugi ceva metine de lvl 15 si dupa aia de lvl 25 si ca sa primesti misiunea la lvl 40 trebuie sa le faci toate alea.Bafta

| TropicalSun a răspuns:

Inseamna ca nu ai spart metinul Intunericului(dat la misiunea de lv 27, de catre capitan), abia atunci vei primi misiunea si te sfatuiesc sa rezolvi cu toate misiunile... cele mai multe sunt legate intre ele...ca aceasta.