| Netea a întrebat:

Am o nelamurire si sper sa imi raspundeti care stiti...
Pe laptop in jos unde arata ca se incarca a aparut in dreptul iconului un X rosu,,, si nu stiu care sa fie problema dar se incarca laptopul...
Astept raspuns cat mai repede!
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Da, in viitorul apropiat trebuie sa achizitionezi o noua baterie! Bateria nu mai tine curentul in ea, windows a detectat problema si te-a anuntat.

| dinucristian2000 a răspuns:

Laptopul tau are de a face cu problema la baterie. sunt doua probleme: daca imediat dupa ce scoti incarcatorul din priza, laptopul se inchide, inseamna ca bateria este moarta. daca imediat dupa ce il scoti din priza nu se inchide si sta aprins pentru mai mult de 15 min inseamna ca incarcatorul nu mai este detectat de laptop

| Netea explică:

Va multumesc frumos!