| mafiot1 a întrebat:

Salut am inceput sa joc CS:GO Competitiv deci am 2 meciuri castigate si am luat Cooltdown Temporar 20 de ore si apune asa:Felicitari pentru victoriile competitive recente! Inainte de a continua sa te joci te rugam sa astepti pana ce serverele de organizare automata iti calibreaza plasarea intr-o grupa valorica pe baza celor mai recente performante. Explicati-mi va ror frumos in amanunt ce inseamna asta.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o solutie implementata de developerii jocului ca sa ii opreasca pe cei cu rank mai mare (cei care jaoca foarte bine) sa isi faca conturi noi si sa joace versus cei cu rank mic, ca tine, incepatori.

Dupa 10 jocuri castigate nu va mai exista aceasta restrictie happy nu se intampla nimic, e normal poe orice cont nou de steam cu csgo!

dupa 10 jocuri vei primi rank (valoarea la care joci poate fi silver gold nova-legendary global etc)

p.s pana nu castigi 10 jocuri nu vei putea juca in lobby cu alte persoane, se considera ca ei vor sa joace bine sa-ti creasca tie rankul ceea ce nu e corect!

deci jaoca singur inca 8 jocuri, dupa fiecare 2 jocuri vei avea cooldown 24 de ore, deci incearca sa le joci la aceeasi ora zilnic!
ssssuuuccess!

1 răspuns:
| elvisel a răspuns:

Practic serverul te va plasa intr-o lista cu alti jucatori de calibrul tau/in acest fel vei juca cu jucatori care au performante in joc comparativ cu ale tale