| Dragos_Jipa_1996 a întrebat:

Salut.Am incercat sa dau restart la windows si am sters toate driverele si toate aplicatiile.Cand deschid calculatorul nu dureaza cel putin 4 secunde si isi da restart.Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Jakye a răspuns:

Salut,
Cred că ai încercat să faci asta ca să eliberezi spațiu.
Reinstalezi Windows-ul sau încerci metoda pe care ți-a spus-o AwGenetix.
Data viitoare când mai vrei să eliberezi spațiu șterge programele descărcate pe care nu le mai folosești. Nu ai ce căuta în System32.

1 răspuns:
| AwGenetix a răspuns:

Il iei in brate si mergi la cineva care se pricepe. inainte sa ajungi, mai fa doua trei ture, sa te inveti minte si sa nu repeti aceeasi actiune de-a sterge tot ce prinzi. in rest, nu poti face nimic tu. chiar daca ti-as spune, urmatoarea intrebare ar fi ca ce e aia...

uite, facem o incercare. bootezi in safemode, deschizi un cmd cu drepturi de administrare si dai comanda "sfc /purgecache" apoi "sfc /scannow"