| zMihai69 a întrebat:

Salut.Am incercat sa imi fac un server de cs, am facut tot inclusiv port forward-ul si a mers sa intre si alti playeri pe el insa nu inteleg de ce dureaza atat de mult sa se descarce modelele serverului si altele..si a 2-a intrebare, dupa ce dau un restart la pc si incerc sa repornesc server-ul merge insa dupa ce dau sa ma conectez si eu la el imi scrie "hlds stopped working".De la ce e problema?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte posibil sa nu iti mearga asa de bine, avand in vedere ca iti foloseste calculatorul ca fiind server. Si eu faceam asta si uneori nu era bine.

Eu zic sa-ti downloadezi o alta versiune a HLDS si un nou server si sa incerci sa il setezi din nou, de la inceput.

Sa stii ca nu e scump un host de CS, chiar te ajunge destul de ieftin. Iar cu el daca ai si cativa oameni, poti sa-ti adaugi serverul intr-o comunitate de CS, si vei avea serverul plin mai mereu happy

O zi placuta si sper ca te-am putut ajuta!

| outkastfresh a răspuns:

Cel mai bine e sa il hostezi! uite un host foarte ieftin! 5 euro 32 sloturi! il faci orice mod vrei! funda?:X http://takehost.biz/cs.html