| spi a întrebat:

.am stick de la RCS-RDS si mi-a mers apoi i-am dat un restart si dupa am incercat sa ma conectez iar insa imi scrie Connect failed! am sunat la ei si mi-au spus sa incerc la alt calculator iar la alt calculator merge dar la celalalt nu.ce sa fac sa sun iar la ei sa le zic ca merge la alt calculator iar la celalalt nu? f

1 răspuns:
| OnlineZ a răspuns:

Inseamna ca e de la calculatorul tau daca la altul merge...Stiku lor e bun..de fapt stiam ca sunt o firma foarte buna si serioasawinking