| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am incercat sa-mi instalez un patch in gta4 (LCPDFR), dupa multe incercari l-am instalat cu succes, iar cand dadeam sa intru in joc nu se intampla nimic, pana am instalat patch-ul v. 1.0.7.0 crezand ca merge, dar acum imi apare un mesaj de genul: GTA IV FATAL ERROR: Games need to be lauched using LaughtGTAIV.exe. Va rog spuneti-mi si mie ce sa-i mai fac. Multumesc!

3 răspunsuri:
| RaduHD a răspuns:

Deci
Reinstaleaza jocul si aplica patchul.
Instaleaza LCPDFR (DUPA CE AI INSTALAT PATCHUL)
Intra in joc si apasa tasta "ALT+P".

| MihaiMihai922 a răspuns (pentru RaduHD):

Nu merge, am incercat si asa, nu mai stiu ce sa-i fac, instalez cu succes LCPDFR dar cand dau sa intre in joc nu se intampa nimic.

| kelo0oWy a răspuns:

Incearca sa deschizi jocul prin alt launcher sau reinstaleaza'l din nou