| madaMadalin96 a întrebat:

Am instalat fifa 2011 in pc si cand pornesc jocul acolo cand zice,,ea sports,, sau ceva d genu imi iese din joc fara sa imi dea vreo eroare sau ceva, apropo am windows xp, help please

5 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Ai verificat cerintele de sistem sa vezi daca e compatibil jocul cu pc-ul tau?
In orice caz trebuie sa schimbi crack-ul cel mai probabil de asta ti se intampla asa.(gasesti pe internet cate vrei) scoti unul si il inlocuiesti pe cel existent si sa ai grija sa il pui corect ca altfel nu iti va rula jocul!

Bafta!

| madaMadalin96 explică (pentru Magnifico):

Cerintele le-am verificat si crack-ul l-am copiat de pe cd-ul de pe carel-am instalat

| Magnifico a răspuns (pentru madaMadalin96):

Schimba crack-ul. Daca jocul este instalat corect si respecta cerintele sistem e sigur de la crack.Nu ai de unde sa fii sigur ca acel crack care l-ai copiat este bun.Scoate altul.(si sper ca l-ai pus corect adica crack-ul are exact imaginea jocului acea iconita a jocului o copii si o pui in folderul unde ai instalat Fifa 11 dupa dai "yess to all/Copy An Replace/Copiere si inlocuire" cum iti apare tie.

| madaMadalin96 explică (pentru Magnifico):

Ma nu am pc de ieri sau azi, si luai vreo 3 crack-uri.Dar daca bag windows 7 sau vista imi merge.Si la alti colegi deai mei tot cu windows xp le merge.Nu pot sa imi dau seama ce *** are.

| madaMadalin96 explică:

Gata am rezolvat dupa 2ore de cautat prin forumuri...da mersi orkum